Kosár
A kosár üres. kosár megtekintése

Sigma Minolta/Sony 70-300/4-5.6 APO DG Macro objektív

Nagyobb kép Sigma Minolta/Sony 70-300/4-5.6 APO DG Macro objektív

amit vásárlóink mondtak a termékről

4.7/27 értékelés

Cikkszám: 7385

• Makro objektív | Nagyítási arány 1:2 | 58mm-es szûrõméret

Garancia: 3 év

részletes leírás
tulajdonságok
csomagban kedvezőbb
hitelkalkulátor

Mennyiség: db

73.990 Ft
  • SZUPER HETES

Igényelj Cetelem hitelkártyát és azonnal 7% kedvezménnyel vásárolhatsz szaküzleteinkben! Az ajánlat más kedvezménnyel összevonható.

68.811 Ft-ért elvihető!

További információ

Rendelésre

A termék jelenleg nincs raktárunkban, megrendelés esetén beszerezzük!

• Személyes átvétel szaküzletünkben

A termék a beérkezést követően bármelyik szaküzletünkben átvehető. Hol van raktáron?

• Ingyenes személyes átvétel az országszerte több, mint 60 FOXPOST csomagautomata egyikén.

A termék a beérkezést követően bármelyik FOXPOST csomaguatomatánál átvehető. Tekintsd meg a FOXPOST csomagautomaták listáját!

• Ingyenes személyes átvétel az ország több, mint 700 Pick Pack Pont egyikén

A termék a beérkezést követően bármelyik Pick Pack Pontban átvehető. Tekintsd meg a Pick Pack Pontok listáját!

• Ingyenes személyes átvétel az országszerte több, mint 80 WEBOX csomagautomata egyikén.

A termék a beérkezést követően bármelyik Webox pontban átvehető. Tekintsd meg a Webox pontok listáját!

• Ingyenes házhoz szállítással az ország bármely településére

A terméket a beérkezést követően akár másnapra kiszállítjuk otthonodba!

Nézd meg mások milyen hasonló terméket vásároltak:

részletes leírás

Objektív tisztításhoz ajánljuk:

Sigma Minolta/Sony 70-300/4-5.6 APO DG Macro super
    DG: Digitálishoz is igazított optikák. Mûködnek analóg és digitális készüléken is. Tervezésüknél figyelembe vették a digitális fényképezôgépek speciális igényeit.

APO: A színhibák kiküszöbölésére SLD (Super-low Dispersion) lencséket helyeznek el az ilyen jelölésû objektívekbe.

• Felépítés: 14 lencsetag/10 csoport
    • Látószög (fok°): 34.3° - 8.2°
    • Legkissebb rekesznyílás: 22
    • Közelpont: 1.5 m
    • Nagyítási arány: 1:4
    • Közelpont makró módban: 95 cm
    • Nagyítási arány makró módban: 1:2
    • Szürõ méret: 58 mm
    • Méretek mm-ben (átmérõ/hossz): 76.6x119.5
    • Tömeg (gramm): 530
    • Fényellenzõ: tartozék

tulajdonságok

összehasonlítás

Sigma

70 - 300 mm

Minolta, nincs adat, Sony

14 lencsetag/10 csoport

58 mm

4/5.6 - 22

1.5 m

1:4

34.3°-8.2°

119.5 mm

530 g

3 év

A kiválasztott termék nem hasonlítható össze az összehasonlító listán található többi termékkel. Kívánja a listát törölni?
    Legfeljebb 4 termék összehasonlítására van lehetőség.

csomagban kedvezőbb

Akciós csomagajánlataink csak internetes áruházunkban, online rendeléssel elérhetőek.

77.662 Ft (Normál ár: 77.770 Ft)

-108 Ft a kiegészítők árából

82.441 Ft (Normál ár: 83.380 Ft)

-939 Ft a kiegészítők árából

Ez a név fog megjelenni a hozzászólásnál (kötelező)

Pl.: Könnyű használat, jó ár

Pl.: Könnyen karcolódik, lassú menü

Min. 6 karakter
    Az elküldött értékelés néhány percen belül jelenik meg az oldalon.

• Kötelező megadni a nevet, ami legalább 2 karakter hosszú kell legyen!
    • Az értékelés szövege legalább 6 karakter kell legyen!

Fórumszabályzat, moderálási elveink

25 (2011/08/06)

árhoz képest nagyon szép kép

Széria hiba

6 ilyen obinkból 4 ment tönkre de javítják legalább. Volt ami 2 nap után... finoman fogalmazva is ingerlő

0 Jelentem Válasz

24 (2009/10/13)

Keress rá a google-ban vagy a youtube-on "Sigma 70-300 APO DG gear stripping "
    megfogsz lepődni, széria hiba ami ellen semmit nem tesznek

0 Jelentem Válasz

23 (2009/10/03)

Most akkor ez az objektív ugyan azt tudja mint egy 70-300-as objektív? csak van rajta makró mód is? tehát ugyan úgy alkalmas elvileg (mint a sony Alpha obi család 70-300-as objektíve) természet és sport fotózásra is meg ha átváltom makróra akkor meg tűéles képek egy közeli tárgyról? És mennyire sűrűn van ez a hiba (kattog, pattog) ? Előre is köszönöm a választ egy lelkes amatőr.

0 Jelentem Válasz

22 (2009/08/31)

A hiba nálam is megtörtént. Bekapcsolásnál teker egyet a gép az objektíven és a fókuszgyűrű beragadt kattogás berregés és azóta nem mozdul szal viszem vissza. Úgytünik szériahibáról van szó. Ettől függetlenül elég jó kis objektív.

0 Jelentem Válasz

21 (2009/08/20)

Itt van egész jó összehasonlítás tamron vs. sigma 70-300.
    Hivatkozás

0 Jelentem Válasz

20 (2009/08/19)

Hpi-nek:
    jelenleg ezt az Obi-t használom előtte a Sony volt és a különbség ég és föld. ez Sokkal szebb képet csinál jobb a fénye a rajzolata és persze nem utolsó sorban van rajta makró mód is.
    Egyértelműen sokkal jobb az a 3 ezer forint meg nem kérdés ebben az esetben.
    Jó fényeket!

0 Jelentem Válasz

19 (2009/07/11)

Sziasztok! Nálam is ugyanaz a hibajelenség mint Maylow-nál ,fotózgattam és egyik pillanatról a másikra kattogás recsegés ,amit megállapítottam elsőre a fókusz végtelen állásában nem áll meg a tengely gyakorlatilag racsnizik elég idegesítő megy a szervízbe még garanciális (most 8-hónapos) valsz veszek valamit helyette nem várok a szervízre heteket... a nyárnak nem mondhatom várj még

0 Jelentem Válasz

18 (2009/03/17)

Sziasztok! Ismét egy helyzet jelentés az obiról. három hónapja van már meg az obi abból 1 hónapja van szervizben. Egyszer csak furcsa kattogó , berregő hangot produkált az objektív az elejéből. Vissza vittem egyből az extrémhez, nagyon készségesek voltak, Segítettek eljuttatni szervizbe. Viszont a 2-3 hét várakozás most már kinyúlt 1 hónapra.
    Szia Norc, lehet vele makrózni, kifejezetten van rajta egy kapcsoló amivel be tudod kapcsolni a macro funkciót, ettől a fókusz távolság lecsökken másfél méterről 90-95 centire. illetve 200-300 mm - en tudod csak használni. Állvány mindenféle képen kell hozzá, ha nincs tripod-od(három lábú állvány ) akkor egy monopod is megteszi. ( egylábú állvány)

0 Jelentem Válasz

17 (2009/02/27)

szemezek vele. :) meg ezzel is
    Sigma Minolta/Sony 17-70/2.8-4.5 DC Macro objektív

0 Jelentem Válasz

16 (2009/02/25)

Sziasztok! Sok mindent olvastam már itt...a szállítási időről mit tudtok??? Az értékelés szerint jobb ez mint a Tamron, tehát ez marad...lényeg a szállítási idő, de nagyon! Köszi előre is! Szép fényeket!

0 Jelentem Válasz

15 (2009/02/04)

Sziasztok! Ez lehet naiv kérdés lesz. Ezzel Makrózni is lehet? Arra is alkalmas?

0 Jelentem Válasz

14 (2009/01/22)

Sziasztok , most már lassan egy hónapja használom ezt az obit, Annyiban változtatnék az előző hozzászólásomban hogy teljesen meg vagyok vele elégedve! Hobby fotósoknak ez tökéletes, A zoom gyűrűt csak be kellet járatni most már nem nehézkes a tekerése. Akik szeretik az olyan képeket ahol a háttér szépen elmosott viszont a téma szép éles az nem fog csalódni.
    Illetve még annyit,hogy én úgy tapasztaltam hogy ez az obi 70-mm-en sokkal világosabb képeket produkál mint a sonyi gyári 18-70-es obija.

0 Jelentem Válasz

13 (2009/01/10)

üdv
    érdekelne hogy mennyivel jobb ez az obi mint a sony 75-300 as amit kitben vagy külön 60 000 ért lehet kapni?

0 Jelentem Válasz

12 (2008/12/27)

Sziasztok! Megtöröm a csendet!
    Szóval , a mi nap sikerült végre megvennem ezt az obit! Fogásra nekem nagyon bejön, bár a sony dt 18-70 -es kitobihoz képest kicsit nehézkésebb a zoom gyűrűt elforgatni. Egyből le vittem a rakpartra egy két sirályos képet készíteni vele, hogy megnézzem még is milyen, hogy reagál a fókusz , elég sokat olvastam utána, és azt vontam le hogy , igazak amit írtak, elég sokat kóvályog a fókusz mire megtalálja magát, és néha célszerübb mf -re kapcsolni a gépet, és magadtól állítani a fókuszt, viszont ha valaki inkább a gépre bízná akkor célszerű egyszeri fókuszra állítani a gépet , és akkor nem fog össze vissza ugrálni, megnéztem hogy tényleg lágyak e a képek 200mm-es gyújtótáv után, én nem tapasztaltam bár lehet hogy azért mert nincs össze hasonlításom 200-300 ezres objektívekkel szemben.Na de úgy vagyok vele hogy nem bántam meg hogy megvettem , ennyi pénzért szerintem tökéletes választás egy KEZDŐ, HOBBY fotós részére!

0 Jelentem Válasz

11 (2008/12/14)

Engem is ez a kérdés izgat, hogy vajon a tami, vagy a sigma mellett döntsek?
    Esetleg valami segítség, olyanoktól akik már használták....

0 Jelentem Válasz

10 (2008/12/08)

És szerintetek melyiket érdemes megveni ezt vagy a Tamron Minolta/Sony 70-300/F4-5.6 Di LD macro 1:2 objektív -et?
    Mert adatokban ugyan az szinte , viszont minden obi másmilyen képet csinál.

0 Jelentem Válasz

9 (2008/12/01)

hidd el, megéri azt a plusz 10 pénzt........nem a kép lesz sokkal jobb, hanem a kép(szín)hiba lesz kevesebb.....minden objektívnak vannak hátrányai.ennek így eggyel kevesebb.:-)

0 Jelentem Válasz

8 (2008/11/21)

Köszönöm szépen mercis a választ, legközelebb előbb olvasok és utána kérdezek. Viszont Egy olyan kérdésem lenne hogy megéri plusz 10 ezer ft-ért megvenni egy ilyen obit amiben van ez az apo , szóval látványosan jobb lesz a kép ??

0 Jelentem Válasz

7 (2008/11/21)

APO: A színhibák kiküszöbölésére SLD (Super-low Dispersion) lencséket helyeznek el az ilyen jelölésû objektívekbe.

0 Jelentem Válasz

6 (2008/11/18)

Bocsi a buta kérdésért a leírásban ott van hogy mit jelent az apo. :S

0 Jelentem Válasz

5 (2008/11/18)

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy mi a különbség az apo illetve a sima obi közt, mert láttam hogy 10 ezer ft-tal olcsobban is lehet ilyet kapni csak annak a nevében nem szerepel az apo.?És hogy mit jelent az apo szó!
    Remélem valaki tudja a választ. Előre is köszönöm.

0 Jelentem Válasz

4 (2008/08/09)

Nekem pórtézáshoz kiváló, gyönyörű mosott háttér. Éljenek a Sigma obik.
    Köszönet az ajándék memóriakártyáért és az objektív tisztító kendőért!

0 Jelentem Válasz

3 (2008/07/31)

E között a Sigma és a Tamron AF 70-300 F4-5.6 Di LD vacillálok - valakinek van mindkét obival tapasztalata? Melyiket volna érdemes megvenni egy APS-C szenzoros gépre?

0 Jelentem Válasz

2 (2008/04/07)

flviktor. ahhoz nikonhoz való objektíveket nézz, ez minoltához, vagy sonyhoz való. egyébként ugyanez az objektív van nikonhoz való bajonettel is, keresd meg azt. a géphez biztos jó lesz.

0 Jelentem Válasz

1 (2008/02/07)

sziasztok! Vettem 1 nikon d40-es gépet. És bõvíteni szeretném egy olyan obira ami köztes jó telére is de jó makróra is,amatõr vagyok és szeretném tudni,hogy ez az obi nem haladja-e meg a gép képeségeit. Köszönöm válaszotokat elõre is!

0 Jelentem Válasz

Összehasonlítás: 0 db termék
    Összeset törli
    Kijelöltek összehasonlítása
    Legfeljebb 4 termék összehasonlítására van lehetőség.
    Összehasonlításhoz jelöljön ki legalább két terméket!
    A kiválasztott termék nem hasonlítható össze az összehasonlító listán található többi termékkel. Kívánja a listát törölni?

Kérjük, várj!